ubytkokrahule

PayPal Logo
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

AKTUÁLNE

Stále voľné termíny
na ubytovanie

Zimná sezóna 2019/2020

Kalendár obsadenosti
si môžete pozrieť TU


Zimná sezóna
v apartmáne na Krahuliach
rezervujte si už dnes

Apartmán Ubytko Krahule
ponúka relax v príjemnom
a tichom prostredí.

Objavte krásu Stredu Európy
obec Krahule.

WEB KAMERA SKI KRAHULE

SKI KRAHULE JUH

UBYTKO KRAHULE

         Náš apartmánový dom sa nachádza v známom lyžiarskom stredisku v obci Krahule. Mnohí návštevníci poznajú toto miesto ako geografický STRED EURÓPY. Obec Krahule je v poslednom období jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich rekreačných stredísk predovšetkým pre zimné športovanie. Niekoľko lyžiarskych vlekov, štvorsedačka, možnosť večerného lyžovania , upravené zjazdovky, pravidelné zasnežovanie, desiatky kilometrov upravených bežeckých tratí a kvalitné ubytovanie v našich apartmánoch Vám spravia Vašu zimnú dovolenku skutočným zážitkom.

         
Vám ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách a v kompletne zariadenom apartmáne v ktorom sa určite budete cítiť príjemne. V prípade záujmu je možné si prenajať aj celý dom s kapacitou 14 osôb na základných lôžkach s možnosťou ďalších 4 prísteliek.

Ponúkame Vám 2 izby(2 lôžka, 2+2lôžka) s vlastným sociálnym zariadením a dalšie 3 izby (2 lôžka, 2 lôžka a 2+2lôžka) so spoločným WC a velkou kúpeľňou. Všetky izby sú moderne zariadené so staelitnou TV, WIFI chladničkou a balkónom. V izbách sa nachádza veľká manželská posteľ a v niektorých je možnosť 2 prísteliek.  

Apartmán má samostatný vstup, ktorý Vám zaručí úplné súkromie počas Vášho pobytu u nás. Malá predsienka na odloženie topánok, lyží a vetroviek. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, umývadlo so zrkadlom a veľká obývacia miestnosť s kuchynským kútom kompletne vybaveným riadom, chladničkou, varnou konvicou a mikrovlnou rúrou. Samozrejmosťou je satelitná TV s kompletným balíkom slovenských a českých programov.
Izba je vhodná pre 4 osoby,
ale v prídade použitia prístelky aj pre 5-6 osôb. Lǒžka tvorí manželské dvojlôžko, rozkladacia posteľ a velká kožená sedačka s možnosťou rozloženia. K dispozící je malý jedálenský stôl. Súčasťou je zabudované rádio.
V prípade Vašeho záujmu Vám ponúkame nealkoholické a alkoholické nápoje formou minibaru.

V dome sa samozrejme nachádza veľká obývacia miestnosť s krbom, TV a HIFI a samozrejmosťou je kompletne vybavená kuchyňa s obrovskou chladničkou. K dispozícii je aj altánok s vonkajším krbom a možnosťou posedenia. Celý areál domu je oplotený a zaručuje úplné súkromie.PARTNERSTVO

Ubytko Krahule odporúča
KONTAKT

Ubytko Krahule
Krahule 174

967 01 Kremnica


Tel: +421 903 236 323
e-mail: ubytkokrahule@gmail.com

GPS: 48°43'19.00" N, 18°56'42.00" E

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky